ארגון סביבת עבודה לילדים

ארגון סביבת עבודה לילדים

 

הארגון של מקום שבו ילדים יכולים לעשות שיעורי בית, לשחק במשחקי למידה או להכין דברים מפלסטלינה הוא חיוני כדי לתת לדמיון, למתקנים נפשיים ולכישורים שונים להתפתח באופן טבעי. 

כל הורה צריך לדעת אילו פריטים הם חלק בלתי נפרד מחלל עבודה. היום, נספר לכם על הרהיטים הנוחים והפרקטיים ביותר, פריטים חשובים להוסיף ועיצובים לשימוש עבור עמדת שיעורי הבית של ילדיכם .

 

עבור כל סביבת עבודה, חשוב לספק מספיק מקום אחסון כדי לשמור על הסדר. זה יעזור לשכוח שאלות קבועות, כמו ' איפה הספר שלי? ' או ' ראית את העט שלי? '

הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא המקום בו תמוקם עמדת שיעורי הבית. זה יכול להיות חדר נפרד או רק מקום פנוי באחד מהחדרים האחרים (למשל, בחדר הילדים ).

 

בחירת שולחן כתיבה

לפעמים שולחנות כתיבה יכולים להיות חלק ממערכות השינה של הילדים. זה אומר שיש להם את אותו עיצוב כמו מיטה, שידה, ארון בגדים ואלמנטים אפשריים אחרים.

עם זאת, אנשים מעדיפים לרכוש רהיטים לחלל עבודה בנפרד. הבחירה תלויה בנושאים רבים:

*אם כבר יש לכם מדפים וכוננית, תוכלו לבחור בשולחן כתיבה מינימליסטי ללא אלמנטים נוספים. חוץ מזה, זה גם פתרון טוב לחדרים קטנים.

*אם אתה עדיין צריך קצת מקום לאחסון, בחר בפריטים עם מדפים משולבים.

*אם אתה צריך לאחסן יותר ספרים ומחברות, בחר וריאציות מורחבות יותר עם מדפים הממוקמים מעל השולחן. זוהי גם בחירה טובה עבור חדרים קטנים מכיוון שהמדפים הללו אינם תופסים מקום נוסף על הרצפה.

*אם אתה בוחר שולחן לשרת במשך זמן רב, יש דגמים וגדלים, אשר מסוגלים לשנות את הגובה שלהם. פריטים כאלה הם ארגונומיים ומסוגננים במיוחד.

 

נושא חשוב נוסף הוא החומר. זה מושלם אם שולחן כתיבה עשוי מעץ קשה או פלדה מוצקה ללא קצוות חדים.

 

למשפחות שונות יש הזדמנויות שונות. לחלקם יש שני ילדים או יותר, שיש להם רק כמה מטרים רבועים פנויים. אנו רוצים להציע מספר רעיונות לארגון סביבת עבודה עבור מצבים שונים:

*סביבת עבודה מתחת למיטה. למי שרוצה לחסוך מקסימום מקום, זו החלטה מושלמת. 

אזור כזה עשוי להיווצר עם אותו עיקרון המשמש עבור מיטת קומתיים. במקום זה, תמוקם פינת עבודה, כאשר המיטה הראשית תהיה מונחת מעל.

*חלל ידידותי למשפחות. פתרון כזה הוא אוניברסלי, כלומר כל בן משפחה יכול להתאים אותו בקלות בהתאם לדרישות. הדבר היחיד הוא להגדיר את הזמן המתאים לכולם.

*סביבת עבודה לשולחן ארוך. כאשר יש לך יותר מ-2 ילדים, זה מאתגר ליצור סביבת עבודה נפרדת לכל אחד.

שולחן ארוך הוא אופציה מושלמת, שתאפשר בנוסף למידה קבוצתית ותעזור לעבוד על פרויקטים שונים בבית הספר בצורה יעילה יותר.

*פינת עבודה לשני ילדים. יש הרבה פתרונות מעניינים ל-2. אפשר לרכוש שולחן כתיבה מוכן. 

אם אתם מחפשים משהו יוצא דופן, תוכלו להזמין שולחן ארוך כדי לתפוס את המקום ליד החלון. אפשרות נוספת היא לשלב שני שולחנות כתיבה זהים.

*פינת עבודה מתחת למדרגות (שלום, הארי!). אם אתה רוצה שכל פינה בבית שלך תהיה פונקציונלית, האפשרות הזו היא בדיוק בשבילך. 

שולחנות כתיבה קטנים ייראו נחמדים במקום כזה. בנוסף, ניתן להוסיף כמה מדפים וכוננית קטנה. גם אלמנטים דקורטיביים יתקבלו בברכה. אל תשכחו לדאוג לאור מתאים!

 

חלל עבודה לילדים הוא אחד התחומים החשובים בכל בית או דירה. 

כאן, חיוני לחשוב לא רק על הנוחות והעיצוב היפה. האזור צריך לספק את התנאים ללמידה וליצור אווירה רגועה לריכוז טוב יותר. 

בעוד חדר הילדים עשוי להיות בהיר וצבעוני, אזור הלמידה צריך להיות מאופק יותר. נסה לבחור באפור, לבן, תכלת, רקפת וצבעים פסטליים וניטרליים אחרים.


 
Coi בניית אתרים
0
דף הבית טלפון פייסבוק