ארונות חדרי שינה ואזורי הלבשה

טרנדים חדשים בעיצוב וארגון ארונות
אם אתה כמו בעלי בתים רבים, הארונות שלך פחות אטרקטיביים. זה רק טבעי; הארונות מיועדים לאחסון, וניתן להסתיר את הבלגן בפנים מהעין על ידי סגירת הדלתות פשוט! אין זה פלא שהם בבלאגן כל כך מהר. למרבה המזל, החידושים האחרונים בעיצוב וארגון הארונות יכולים לשנות את כל זה. אם לא בדקתם עיצובים של ארונות לאחרונה, צפויה לכם הפתעה גדולה...
 
אם נמאס לכם להתמודד עם ארונות קטנטנים וצפופים שלא יכולים להכיל את כל החפצים שלכם, אולי הגיע הזמן להגדיל. בהתאם לפריסה של הבית שלך, אתה עשוי להיות מופתע לטובה לראות כמה שטח לא מנוצל כבר יש לך. הגדלה של הארון שלך לחדר כניסה מפואר או אפילו חדר הלבשה עשויה להיות פשוטה.
 
אחד הטרנדים הלוהטים בארונות כיום הוא יצירת אזור הלבשה. תחשוב על זה כעל חדר ארונות שהפך לזוהר. אזורי ההלבשה הללו כוללים לעתים קרובות מדפים ואחסון מעוצבים במיוחד, כגון אזורים ייעודיים לנעליים, אביזרים ועניבות. שולחן איפור כלול לעתים קרובות, או מראת איפור.
 
תוספת פופולרית לאזור הלבשה היא אי ההלבשה. כולנו מכירים את איי המטבח, וכולנו יודעים כמה הם שימושיים ונוחים. למה לא להביא את אותה נוחות לאזור הלבשה? איים ממוקמים במרכז אזור ההלבשה, ובדרך כלל מורכבים מאחסון נוסף בצורת מדפים או מגירות. בנוסף לשמש כמקומות שימושיים לקביעת בגדים, אביזרים או תכשיטים בזמן ההלבשה, הם מספקים מקום מצוין לאחסון פריטים קטנים כמו הלבשה תחתונה או גרביים.
 
אם בבית שלך אין את המקום הנדרש לאזור הלבשה מלא, עדיין יש הרבה מה לעשות. מארגני ארונות מקצועיים יכולים לחולל פלאים אפילו עם שטחי האחסון הקטנים ביותר, התקנת מדפים מותאמים אישית ומקסום כל סנטימטר של מקום.
 
 
Coi בניית אתרים
0
דף הבית טלפון פייסבוק