טיפים לארגון עבור חדר הארונות שלך

גם אם יש לך חדר ארונות גדול למדי, אתה עלול לגלות שהוא הופך במהירות לא מאורגן, מה שמקשה על מציאת פריטים. זה קורה מכיוון שלבעלי בתים אין לעתים קרובות תוכנית ברורה לארגון ארון מההתחלה. אתה תפיק את המקסימום מהארון שלך אם ארון המאסטר שלך יהיה מאורגן, מכיוון שאתה תוכל לראות מה אתה חייב ולהרגיש נוח יותר כשאתה מתלבש בכל בוקר. אתה יכול להשתמש בטיפים הבאים כדי להישאר מאורגנים:
 
טיפ מס' 1: הפרד את הבגדים שלך לפי עונה.
למרות שחלק מהפריטים שלך תלבש כל השנה, אחרים, כמו בגדי ים וסוודרים, ילבשו רק בחלק מהשנה. התחל על ידי ארגון כל המלתחה שלך לשלוש ערימות: כל השנה, קיץ בלבד וחורף בלבד. הקדימו מקום לאחסון הפריטים שאינם בעונה, ותלו או קפלו רק את הפריטים שאתם מסוגלים ללבוש עכשיו. זה יפחית הרבה מהעומס בארון שלך מההתחלה. דרך טובה לאחסן פריטים היא לרכוש קופסאות גדולים יותר שניתן להעביר למדף עליון או לדחוף לפינה אחורית, כאשר אינך משתמש בפריטים אלה.
 
טיפ מס' 2: הפרד עוד יותר את הבגדים שלך על ידי שימוש.
יהיו לך כמה פריטים בסיסיים שיכולים להיות חלק מכל אאוטפיט לכל אירוע, החל מבילוי בבית ועד יציאה ללילה בעיר. בעיקרון, אתה רוצה להפריד את הפריטים שלך לשלוש קטגוריות: עבודה, בית ואירועים מיוחדים. זה בסדר אם חלקים חופפים, אבל כשאתה מתכונן, קל יותר אם כל חליפות העסק שלך תלויות במקום אחד וכל שמלות הקוקטייל שלך תלויות במקום אחר.
 
טיפ מס' 3: יש מקום לכל נעל.
ערמות של נעליים יכולות להשתלט במהירות על ארון אם לא תיזהר. אם התקציב שלך מאפשר, התקינו יחידה מובנית עם מדפים או אפילו מגירות לנעליים. צריך לחסוך כסף? מתלה נעליים אפילו זול יתאים. הכנס להרגל להניח את הנעליים שלך באותו חריץ ברגע שאתה מוריד אותן, במקום להשאיר אותן על הרצפה. זה לא רק יבטיח שהארון שלך יישאר מאורגן, אלא זה גם ירחיב את חיי הנעל, מכיוון שלא תהיה כל כך הרבה בלאי.
 
טיפ מס' 4: התקן ווים.
רוב בעלי הבתים אף פעם לא חושבים שיש לו וו בחדר הארונות שלהם, אבל המתקנים האלה יכולים להיות שימושיים ביותר. אתה יכול (וצריך) להשתמש בווים לתליית פריטים כמו חלוקי רחצה, חגורות וצעיפים. שימו לב איך חנות בגדים שומרת פריטים - כך גם אתם צריכים לשמור אותם. תליית פריטים מקלה על ראייתם ומונעת מהפריטים להסתבך, להינזק.
 
זכור, חדר הארונות שלך צריך להיות הגיוני עבורך ועבור הצרכים הארגוניים שלך. לדוגמה, אם אתה נמוך, אתה לא רוצה לאחסן פריטים חשובים במדפים העליונים, ואילו אם אתה גבוה, אתה לא רוצה להתכופף כדי לעיין בפריטים שבהם אתה משתמש לעתים קרובות. צור ארון מותאם אישית וגם פונקציונלי לחלוטין, כלומר אתה לא צריך לצאת בכלל כדי לסיים להתלבש. זה יכול להשאיר עקבות של בגדים ואביזרים בכל יחידת ההורים שלך. הפוך את חדר הארונות שלך לחנות נקודתית עבור כל מה שאתה צריך כדי להשלים את החיפוש עבור היום.
 
Coi בניית אתרים
0
דף הבית טלפון פייסבוק